Petak, 6 rujna, 2024

« Svi Događaji

Župa sv. Petar u Šumi suorganizator seminara za parove

21 rujna - 22 rujna

Župa sv. Petar u Šumi suorganizator je  T4You EDUKATOR ID seminar koji je namijenjen bračnim parovima i zaručnicima (mogu doći ili u paru ili pojedinačno, ovisno o okolnostima) u Sv. Petar u šumi, koji će se održati  21. i 22. rujna 2024. godine.

O SEMINARU EDUKATOR ID
Ovo je seminar kojim želimo biti aktivan doprinos pastoralu braka i obitelji nudeći EDUKATOR ID seminar osobama u bračnom staležu ili oni koji se za bračni stalež pripremaju.
Edukator ID seminar I. Dio podrška je pojedincu da u molitvenom ozračju i uz profesionalno vodstvo ima priliku bolje upoznati i prihvatiti Bogom danu autentičnost, talente, osobine, vlastite resurse koje  smo dobili za ostvarivanje svojega poziva i poslanja ovdje, na zemlji:
  • Kroz seminar prepoznajete, utvrđujete ili nanovo oktivate vlastitu autentičnost i jedinstvenost kroz razne aktivnosti
  • Upoznat ćete i jedinstvenost drugih te uvidjeti što znači bogatstvo raznolikosti
  • Upoznat ćete svoje snage, ali isto tako kada i kako vaša snaga može postati slabost
  • Prepoznat ćete načine na koji funkcionirate vi, a kako vaši bližnji
  • Vidjet ćete kako razlike možete iskoristiti za rast u zajedništvu, a ne obratno
  • Biti će puno prilike i za razgovor, druženje i dijeljenje dragocjenih iskustava s ostalim polaznicima
U prilogu je detaljnija brošura o Centru Talent za Tebe (Talent4You) te detaljniji opis programa na koji dolazite a u nastavku je link na koji se možete prijaviti (prijave su obvezne putem linka):
LINK ZA PRIJAVU:

• Ukoliko se u određenom periodu grupa ne popuni ili ostane još mjesta prijave će se otvoriti javno da mogu doći ljudi iz drugih krajeva (jedino ako ostane mjesta, naravno).

SMJEŠTAJ I OBROCI
Smještaj i obroci se plaćaju dodatno i ne ulaze u cijenu seminara. Uplaćuju se u samostanu, na licu mjesta prema uputama tamo.

Cijene smještaja i obroka su u nastavku:

1. Subota i nedjelja puni pansion  (uključuje 2 obroka subota i 2 obroka nedjelja + noćenje =  50 EUR
  2. Dolazak u petak navečer puni pansion (večera petak, 2 noćenja, subota 3 obroka, doručak, ručak i večera te nedjelja 2 obroka: doručak i ručak = EUR 70
  3. Samo obroci (3 obroka: ručak i večera subota i ručak nedjelja) = EUR 20
Za sva pitanja vezano za program slobodno pišite na mail ili se javite na kontakt broj mobitela.

Radujemo vam se.

Vesna Maglov

TALENT ZA TEBE
Centar za razvoj talenata