Utorak, 16 srpnja, 2024

• This event has passed.

Biskup Štironja za svetkovinu sv. Ivana Krstitelja u Puli

24 lipnja @ 19:00 - 20:30

Župa sv. Ivana Krstitelja u Puli će svoju župnu svetkovinu proslaviti svečanim večernjim misnim slavljem u subotu, 24. lipnja, u 19 sati, pod predsjedanjem porečkog i pulskog biskupa mons. Ivana Štironje.

svetkovini će prethoditi trodnevna priprava, od 21. do 23. lipnja, svake večeri u 19 sati. Prvoga dana, u petak, misu i klanjanje predvodit će o. Vinko Vuković, OSPPE. Drugog dana, u subotu, misu će predvoditi o. Mate Kolak, OSPPE, a nakon mise uslijedit će predavanje pod naslovom “Povijesni prikaz 20 godina od početka gradnje crkve”. Trećega dana misu će predvoditi o. Jure Josipović, a nakon mise uslijedit će druženje uz prigodno osvježenje. Svakoga dana prije mise molit će se pobožnost krunice i pobožnost sv. Ivanu Krstitelju, te će biti prigoda za sakrament pomirenja.

Date:
24 lipnja