Srijeda, 17 srpnja, 2024

• This event has passed.

Labin: Svjedočanstvo “Iz tame u svjetlost!”

26 lipnja, 2023 @ 18:00 - 20:00

U ponedjeljak, 26. lipnja, u 18 sati u župnoj crkvi Marijina rođenja u Labinu bit će svjedočanstvo Marina Restrepa. Nakon Marinovog svjedočanstva bit će sv. Misa u 19 sati nakon koje slijedi Euharistijsko klanjanje.
Marino Restrepo je katolički misionar, laik, iz Kolumbije koji je tijekom 33 godine živio potpuno odvojen od Boga, usredotočen na novac, slavu i zadovoljstvo, radeći u glazbenoj industriji u New Yorku
Na Božić 1997. oteli su ga gerilci. U zatočeništvu je bio šest mjeseci, a tada je milošću Božjom oslobođen. U zatočeništvu je doživio susret s Gospodinom. Tada je doživio mistično iskustvo prosvjetljenja savjesti, stanje pakla, čistilišta i Božje slave. Poslije toga potpuno je promijenio svoj život i već je 21 godinu katolički misionar.
Godine 1999. osnovao je u Bogoti u Kolumbiji katoličku misiju „Hodočasnici ljubavi“, koju je priznala i odobrila Nadbiskupija Bogota, i do danas je evangelizirala u 120 zemalja na 5 kontinenata.

Najavu dostavio vlč. Stipe Breko.

Date:
26 lipnja, 2023