Osim iz Pazina, danas, 29. ožujka 2020., na V. korizmenu nedjelju, i druge su župe diljem Porečke i Pulske biskupije realizirale prijenos misnoga slavlja uživo. U nastavku donosimo još dva video zapisa, iz Rovinja i Pule.

U rovnjskoj Župi sv. Eufemije nedjeljno misno slavlje predvodio je župni vikar vlč. Damir Štifanić, a koncelebrirao je župnik, generalni vikar biskupije mons. Vilim Grbac.

(facebook video prijenos: D. Fattorich)

Pulska tv postaja TV NOVA nedjeljno misno slavlje prenosila je iz pulske Župe sv. Pavla apostola. Misu je predvodio tamošnji župnik, pulski dekan preč. Milan Mužina.

Nema događanja