Na Cvjetnicu je više župa diljem Porečke i Pulske biskupije prenosilo uživo misno slavlje.

(Ukoliko se neki od video prikaza ne pokrene, zbog čekanja na povezivanje s društvenom mrežom, osvježite prikaz pritiskom na tipku F5.)

Labin, Župa Rođenja BDM

Prvi put se u prijenosu uživo okušala i jedna župa iz Labinskog dekanata, Župa Rođenja BDM, preč. Mirko Vukšić, labinski dekan i kapelan te župe vlč. Boško Čatlak.

Pazin, Franjevački samostan Marijina Pohođenja

Naši pazinski franjevci su nakon misnoga slavlja imali  već uobičajeno on line druženje sa svojim gledateljima nakon mise u samostanskoj kuhinji. Ovog su puta gledatelje proveli dijelom samostanskog vrta...

Rovinj, Župa sv. Eufemije

Misno slavlje predvodio je generalni vikar biskupije mond. Vilim Grbac, a koncelebrirao je kapelan te župe vlč. Damir Štifanić.

Pulska tv postaja TV NOVA misno slavlje prenosila je iz pulske Župe sv. Pavla apostola.

Misno slavlje predvodio je tamošnji župnik i pulski dekan preč. Milan Mužina.

Pula, katedrala Uznesenja BDM

Misno slavlje predvodio je katedralni župnik vlč. Rikard Lekaj uz koncelebraciju kanonika pokorničara pulskog Stolnog kaptola sv. tome apostola preč. Željka Stavera.

Gračišće, Župa sv. Vida

Misno slavlje predvodio je vlč. Filip Celent.

Video zapis pogledajte na linku: https://youtu.be/WKC-oS6ft7M

(Vlasnik videozapisa onemogućio je reprodukciju na drugim web-lokacijama.)

Nedjelja: 31 Svi 2020
Obavijest o Tečaju priprave za brak u mjesecu svibnju