Svečanu euharistiju svetkovine Rođenja Gospodinovog, u srijedu, 25. prosinca, porečki i pulski ordinarij, mons. dr. Dražen Kutleša predvodio je u porečkoj katedrali.

Svečanu euharistiju svetkovine Rođenja Gospodinovog, u srijedu, 25. prosinca 2019., u pulskoj je katedrali predvodio porečki i pulski biskup u miru mons. Ivan Milovan, u suslavlju s kanonicima pulskog stolnog kaptola sv. Tome apostola te katedralnim župnikom preč. Rikardom Lekajem.

Svečanu misu polnoćku u porečkoj katedrali predvodio je porečki i pulski ordinarij mons. Dražen Kutleša, uz koncelebraciju kancelara mons. Sergija Jelenića te katedralnog župnika preč. Milana Zgrablića.

Jedino istarsko termalno lječilište, Istarske toplice, i ove je godine svečano proslavilo svoju nebesku zaštitnicu, Majku Božju od Zdravlja. Trodnevnica koja se ondje već dugi niz godina održava uoči blagdana Majke Božje od Zdravlja, od 19.11.2019 do 21.11.2019. ove je godine obogaćena nizom zanimljivih sadržaja.

Misno vino