U srijedu, 6. studenoga 2019. je u Fažani proslavljen Dan Policijske kapelanije blaženog Miroslava Bulešića koja djeluje pri Policijskoj upravi istarskoj.

Misno slavlje u fažanskoj župnoj crkvi sv. Kuzme i Damjana predvodio je mons. Frano Musić, biskupski vikar Vojnog ordinarijata pri Ministarstvu unutarnjih poslova.

Na pulskom Gradskom groblju Monte Giro o svetkovini Svih svetih, u petak, 1. studenoga 2019., misno slavlje predvodio je porečki i pulski biskup u miru mons. Ivan Milovan. Koncelebrirali su svećenici iz pulskih župa, a pjevanje je ove godine animirao zbor Župe sv. Pavla apostola.

O svetkovini Svih svetih porečki i pulski biskup mons. dr. Dražen Kutleša ove je godine misno slavlje predvodio ispred grobljanske kapele na porečkom gradskom groblju. U koncelebraciji su bili kancelar biskupije preč. Sergije Jelenić, porečki katedralni župnik i porečki dekan preč. Milan Zgrablić, te kapelan katedralne župe vlč. Janez Barborič.

Prva noćna procesija s relikvijama svetaca i blaženika po ulicama pulske starogradske jezgre, pod nazivom „Svetost pobjeđuje!“, u četvrtak, 31. listopada, uoči svetkovine Svih svetih, okupila je dvjestotinjak vjernika iz župa šireg pulskog područja.