Obzirom na sve veći broj štovatelja bl. Miroslava Bulešića često nam stiže upit gdje je u Zagrebu, ali i drugim gradovima, moguće pomoliti se pred relikvijama blaženika. Ponukan time Tiskovni ured Porečke i Pulske biskupije potaknuo je koordinaciju Vicepostulature i Policijske kapelanije Majke Božje od Kamenitih vrata Pri policijskoj upravi zagrebačkoj te je dogovoreno da sutra, na 71. obljetnicu mučeništva bl. Miroslava Bulešića,  kapela te policijske kapelanije u Petrinjskoj 20 u Zagrebu bude otvorena od 7 do 22 sata. To je za sada jedini sakralni objekt na području grada Zagreba gdje se čuvaju relikvije blaženika. Na taj način želimo pružiti mogućnost svima onima koji sutra neće moći biti u Istri i sudjelovati na svečanoj misi povodom obilježavanja obljetnice mučeništva našega blaženika da se ipak na taj dan mogu pomoliti pred njegovim relikvijama.

Ujedno pozivamo župnike i vjernike iz onih župa diljem domovine i inozemstva u kojima se čuvaju relikvije našega blaženika da nam na facebook stranici Porečke i Pulske biskupije napišu kada će sutra u njihovim crkvama biti misa blaženiku u čast, te od kada do kada će crkva biti otvorena.