Uoči posvete nove oltarne pale u crkvi bl. Bulešića povodom obilježavanja 71. obljetnice njegova mučeništva u toj smo crkvi razgovarali s nekadašnjim policijskim kapelanom pri Policijskoj upravi istarskoj, don Ivom Borićem, koji je pokrenuo projekt uređenja građevine koja danas kao sakralni objekt ponosno nosi ime našeg najmlađeg blaženika.

Don Ivo Borić je nakon Istre otišao na službu u Policijsku upravu dubrovačko – neretvansku, a danas je policijski kapelan pri Kapelaniji sv. Kvirina Sisačkog pri Policijskoj kapelaniji Sisačko – moslavačkoj.

Razgovor s don Ivom Borićem možete poslušati ovdje:

(Razgovarala i obradila: G. Krizman, foto: arhiva Tiskovnog ureda Porečke i Pulske biksupije)

Nedjelja: 31 Svi 2020
Obavijest o Tečaju priprave za brak u mjesecu svibnju