U četvrtak, 5. travnja 2018., u Puli u Domu za starije i nemoćne osobe „Vila Maria“, održan je duhovno-glazbeno-poetski program. Nastupili su gosti iz Rovinja, bračni par, kantautor Davor Terzić pjevanjem i pjesnikinja Vesna Terzić čitanjem poezije.

U trajanju od pola sata štićenici doma pripremili su se za radosno slavlje svete mise koja se inače svakog prvog četvrtka slavi u njihovom domu. Svetu misu je slavio o. Đuro Hontić župnik župe sv. Ivana Krstitelja, nazočnih je bilo pedesetak od 195 korisnika doma, od kojih su mnogi teško pokretni. Nakon svete mise uslijedilo je druženje uz kolače i kavu.