Subota, 20 travnja, 2024

Pobijedila fotografija pazinskih jaslica

Prvu nagradu foto natječaja „Jaslice 2016.“ dobio je Tedi Brajković, sa 1708 glasova, za fotografiju jaslica iz pazinske crkve sv. Nikole biskupa. Drugu nagradu osvojio je Andrej Angelini, sa 1048 glasova, za fotografiju jaslica pulske crkve sv. Pavla apostola, a treću nagradu Davor Dado Kuharić, sa 941 glasom, za fotografiju jaslicama u crkvi Rođenja BDM u Baderni. U narednim danima će dobitnici biti kontaktirani glede dogovora o preuzimanju nagrade.

U nastavku su fotografije završnog stanja bodova, pobjedničke fotografije, te fotografije nagrada.

OD SRCA VELIKO HVALA SVIM SUDIONICIMA NATJEČAJA, KAO I SVIMA ONIMA KOJI SU DALI SVOJ GLAS!

Slijedom dobrog odaziva sudionika, tijekom godine će biti još poneki natječaj, sa dužim vremenom prijave, jer neće biti uvjetovan posebnostima božićnog vremena.